Vessel (PC) - okladka

Vessel (PC)

Premiera:
01 marca 2012
Premiera PL:
01 marca 2012
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (6)Gram (2)Ukończone (3)Kupię (0)

Opis Vessel (PC)
zvarownik @ 18:41 30.09.2012
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 16h 48min

+ czaswięcej

Vessel to platformowa gra akcji od niezależnego studia Strange Loop Games. Produkcja dostępna jest w ramach cyfrowej dystrybucji.

Wcielamy się w Arkwrighta, człowieka, który stworzył wodne maszyny. Te jednak wymknęły się spod kontroli i wprowadziły do świata chaos. Musimy się z nimi uporać, by ponownie zapanował ład i porządek.

Gra w głównej mierze opiera się na symulacji zachowania cieczy. Te dzielą się na różne rodzaje, z różnymi właściwościami. Mamy więc gorącą lawę, ciekłą wodę czy parę. Nasi przeciwnicy stworzeni są właśnie z nich i dzięki temu posiadają unikalne zdolności, dopasowane do materii, z której zostali zbudowani. Walczymy z nimi wykorzystując ich słabe strony. Na tej samej zasadzie oparto system zagadek i łamigłówek. Wraz z postępami w karierze, zdobywamy nowe zdolności i ulepszamy swój ekwipunek.

Tytuł utrzymany jest w kolorowej oprawie wizualnej, która wykorzystuje zarówno techniki 2D jak i 3D. Tła zostały ręcznie namalowane, ale produkcja cechuje się też zaawansowanym oświetleniem.


Wkład w encyklopedię mieli:   roxa175,
Screeny z Vessel (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?