Final Fantasy XIV Online: A Realm Reborn (PC) - okladka

Final Fantasy XIV Online: A Realm Reborn (PC)

Premiera:
27 sierpnia 2013
Premiera PL:
27 sierpnia 2013
Platformy:
Gatunek:
MMO / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Final Fantasy XIV Online: A Realm Reborn (PC)
DevMat @ 21:29 03.09.2012

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Final Fantasy XIV Online: A Realm Reborn to odświeżona wersja Final Fantasy XIV - MMO, który zaliczył fatalny start, jednak Square-Enix nie złożył broni i oddał w ręce graczy istotnie ulepszoną produkcję.

Tytuł to nie tylko poprawki w niektórych elementów, ale prawie całkowicie nowy produkt. Większość rzeczy została po prostu stworzona od nowa, z zachowaniem charakterystycznych cech uniwersum. Zabawę rozpoczyna więc długie, absorbujące intro, wprowadzające nas do świata Eorzea. Niegdyś piękna kraina, zaczyna blednąć ze względu na toczące się wszędzie boje. Gracz, wybiera jedną z dostępnych ras, a następnie wyrusza do boju, wy uratować swój dom przed zagładą.

Final Fantasy XIV Online: A Realm Reborn oferuje całkowicie unikatowe podejście do bohatera. Nie mamy bowiem elfów, orków i innych standardowych kreatur, a całe mnóstwo mniej typowych stworów, acz wzorowanych na klasyce gatunku. Hyur to rasa najbardziej przypominająca ludzi, Elezen to coś jakby Elfy, Lalafell to stwory nawiązujące do Tarutaru z Final Fantasy XI, Miqo'te - humanoidalne koty, a na koniec Roegadyn - wzorowane na Galka z Final Fantasy XI. Oczywiście każda rasa, to garść różnych specjalizacji takich, jak wojownik, mag, gladiator, czy łucznik.

Projekt nastawiony jest w głównej mierze na rozwój posiadanego bohatera. Wykonujemy więc przeróżne questy i ubijamy niemilców. Zabawa PvE polega przede wszystkim na grindowaniu, w PvP stajemy zaś na specjalnych arenach i staramy się eliminować przeciwnika.

Final Fantasy XIV Online: A Realm Reborn działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, generującym przejrzystą, bardzo typową dla serii oprawę wizualną. Co jakiś czas oglądamy też finezyjne scenki przerywnikowe.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera treści związane z narkotykamiZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Final Fantasy XIV Online: A Realm Reborn (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?