Tony Hawk's Pro Skater 3 (PC) - okladka

Tony Hawk's Pro Skater 3 (PC)

Premiera:
29 marca 2002
Premiera PL:
23 maja 2002
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (71)Gram (10)Ukończone (21)Kupię (2)

Opis Tony Hawk's Pro Skater 3 (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 43h 27min

+ czaswięcej

To już trzecia część najpopularniejszej gry skate’owej na świecie (druga na PC).

Po raz kolejny Tony Hawk’s zaprezentuje nam swoje niesamowite umiejętności. Oprócz charakterystycznego klimatu i dynamiki znanej z poprzednich odsłon, trzecia część oferuje mnóstwo nowości: nowe tricki, nowe plansze, obszerne lokacje, rozbudowane opcje kariery, nowe typy zadań, rozbudowany edytor skate-parków i skaterów oraz fenomenalne animacje i efekty specjalne.

Nowy engine prezentuje niesamowitą płynność grafiki i umożliwia graczom wejść do interaktywnego świata, gdzie szczegółowo wyrenderowane środowisko, postacie po prostu ożywają.

Zaczynając grę nie sposób nie pomyśleć o zakupach w skateshopie, który jest obficie zaopatrzony w wiele rodzajów desek, kółek, oklein i wszelkiego innego co będzie ci potrzebne. Po skompletowaniu oprzyrządowania warto przyjrzeć się swojemu zawodnikowi. Możliwości jego modyfikacji jest wiele i tu mamy pełną dowolność wyboru. Przystępujemy do gry.

Na rozgrzewkę przygotowano kilka trybów gry - Single Session, Free Skate +5 innych w trybie multiplayer oraz lekcje (tutorial) dla amatorów tego sportu. Ale właściwa rozgrywka zaczyna się wraz z trybem kariery.

Przed tobą szereg zadań i specjalnych punktów (Stats Points) do zdobycia, dzięki którym umiejętności każdego zawodnika będą rosły w wybranym przez gracza kierunku. Wykonywanie kolejnych zadań daje dostęp do nowego, lepszego sprzętu oraz odblokowuje nowe etapy.

Na końcu każdej kariery czeka zawsze jakaś niespodzianka – nowe filmy, nowe postacie którymi można grać czy też nowe poziomy.

A o poziomach można bardzo długo mówić. Są obszerne, urozmaicone – tak jeżeli chodzi o nawierzchnię oraz wygląd jak i pod względem trudności. To po prostu raj dla skaterów.

Wszystko zostało tu poprawione, udoskonalone, zmienione na lepsze, dzięki czemu gra ma ogromną grywalność.

Warto wspomnieć także o zmiennych warunkach pogodowych podczas jazdy, o dynamicznej muzyce – Red Hot Chili Peppers czy House of Pain oraz efektownych przerywnikach filmowych.
Dostępna jedynie w wersji na PC opcja gry w sieci i w internecie nawet dla 8 graczy!
Gra obejmuje 8 olbrzymich, znanych z konsol poziomów
Grać można jako jeden z 13 najlepszych skaterów świata
Tony Hawk
Steve Caballero
Kareem Campbell
Rune Glifberg
Eric Koston
Bucky Lasek
Bam Margera
Rodney Mullen
Chad Muska
Andrew Reynolds
Geoff Rowley
Elissa Steamer
Jamie Thomas
+ ukryte postacie
Pełna interakcja z otoczeniem - zmieniające się w czasie efekty otoczenia, widoczne otarcia) oraz przechodniami, kierowcami (sic!) i innymi zawodnikami
Rozszerzony edytor skateparków (Skatepark Editor)
Nowy system tworzenia własnych zawodników (Create-a-Skater) – teraz z możliwością tworzenia również zawodniczek i modyfikowania wyglądu już istniejących skaterów
Nowe, niesamowite tricki! Revert, który kompletnie zmienia zasady tworzenia "combosów" oraz nowa grupa tricków "na ziemi" (np. Handstand, Truckstand, Rail, Casper)
Jak zwykle w tej serii – świetna muzyka:
Red Hot Chili Peppers – Fight Like A Brave
Xzbit – Paparazzi
Alien Ant Farm – Wish
House of Pani – I’m A Swing It
Motorhead – Ace of Spades
The Ramones – Blitzkrieg Bop
Redman – Let’s Get Dirty
Rollins Band – What’s The Matter Man
i inni…


Wkład w encyklopedię mieli:   silverkin,
Screeny z Tony Hawk's Pro Skater 3 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMakola31   @   21:39, 20.01.2011
To dobra gra Tony Hawk i można porobić kaskaderskie tricki. Polecam tą grę tym co lubią sobie pojeździć na deskorolce i się nie nudzić.
0 kudosczesiuleczek   @   11:34, 31.07.2012
Dla mnie najlepsza część na PC, a grałem i przeszedłem wszystkie pozostałe.
0 kudosKabal_666   @   12:24, 31.07.2012
Ja już raczej się krzywiłem przy tej cześci. Nie miała dla mnie tego 'czegoś' co miałą poprzedniczka. Moze to dlatego, że zbyt dziwnym dodatkiem był dla mnie Darth Maul (choć teraz jestem w 100% za takimi postaciami ), a może nie podobały mi się zbyt wymyślone miejscówki. Zapewne to drugie ;)
0 kudosAnd123   @   20:52, 11.08.2012
Moim zdaniem najlepsza część
Dodaj Odpowiedź