DARK (PC) - okladka

DARK (PC)

Premiera:
04 lipca 2013
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (1)

Opis DARK (PC)
DevMat @ 16:49 28.05.2012

Śr. długość gry: 15h 0min

+ czaswięcej

DARK to skradanka z elementami RPG stworzona przez studio RealmForge.

Głównym bohaterem produkcji jest wampir Eric Bane, który budzi się pewnego dnia w barze, wypełnionym jego współbratymcami. Na domiar złego nie pamięta kiedy stał się żądnym krwi zwierzęciem i jak dokładnie to się stało. Dlatego też wyrusza w niebezpieczną podróż, aby dowiedzieć się kim był wcześniej i dlaczego spotkał go taki okrutny los.

Główne założenia rozgrywki to skradanie się i eliminowanie kolejnych wrogów. A ci ostatni to nie tylko ludzie i krwiopijcy, ale także wszelkiej maści inne fantastyczne potwory. W ich zabijaniu pomagają nam specjalne umiejętności, jakie zdobywa nasz bohater w miarę postępów w grze.

Całość została wyposażona z cell-shadingową, ale jednocześnie mroczną grafikę. Dzięki temu tytuł posiada unikatowy klimat.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea,
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z DARK (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospawelecki96   @   23:18, 08.07.2013
Dobra gra dla każdego fana skradanek. Dawno już nie było takiej, która wymuszałaby na graczu przekradanie się, a DARK taki właśnie jest Szczęśliwy Ręczę wam, że długo nie pożyjecie wychodząc zza rogu i rzucając się na przeciwników. Co ciekawe, gra nagradza ciche zabijanie przeciwników, a nie, jak inne produkcje, ich omijanie. Tak czy siak polecam, warto zagrać. Gra nie wymaga jakiegoś nie wiadomo jak mocnego peceta, więc nawet na byle jakim sprzęcie komfortowo sobie pogracie Uśmiech

EDIT: jednak tylko na początku ta gra jest dobra... DARK robi dobre pierwsze wrażenie, ale potem nie zachęca za bardzo by kończyć grę. Jedyny plus to wymuszanie skradania i system punktów doświadczenia.