DustForce (PC) - okladka

DustForce (PC)

Premiera:
17 stycznia 2012
Premiera PL:
17 stycznia 2012
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (7)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis DustForce (PC)
Dirian @ 22:24 24.01.2012
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 10h 0min

+ czaswięcej

DustForce to kolejny przedstawiciel gatunku platformówek 2D, stworzony przez ekipę Hitbox Team.

W grze wcielamy się w uzbrojonego w miotłę, odkurzacz lub szmatę woźnego i ruszamy stawić czoło kolejnym planszom i wyzwaniom. Łącznie twórcy oddają do naszej dyspozycji czterech bohaterów posiadających różny "arsenał", ale także wspólną cechę - zdolności akrobatyczne. Postaci potrafią wykonywać odległe skoki, ślizgać się po planszach czy odbijać od ścian i sufitów, co jest niezbędną umiejętnością służącą do pokonywania kolejnych etapów.

W DustForce, prócz wyzwań w postaci rozmaitych zagadek związanych z budową lokacji, graczom przyjdzie zmierzyć się z licznymi wrogami, do których pokonania przyda nam się któryś z atrybutów woźnego i stosunkowo rozbudowany system walki, pozwalający łączyć zadawane ciosy w kombosy. Znajdziemy także atak specjalny, który ładujemy poprzez zmiatanie gęsto rozsianych po planszach liści.

Twórcy przygotowali dla graczy ponad 50 poziomów. Początkowe lokacje nie powinny stanowić wielkiego wyzwania, ale im dalej w las, tym poziom trudności stale rośnie.

Hitbox Team nie zapomniało o graczach wielbiących się w rozgrywce wieloosobowej. Dla nich przygotowano tryb sieciowy, w którym możemy rywalizować z żywym przeciwnikiem. Wisienką na torcie są internetowe rankingi, pozwalające porównać uzyskane wyniki na danej planszy z rezultatami innych osób.

Screeny z DustForce (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?