Bang Bang Racing (PC) - okladka

Bang Bang Racing (PC)

Premiera:
08 czerwca 2012
Premiera PL:
08 czerwca 2012
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Bang Bang Racing (PC)
DevMat @ 18:45 13.12.2011

Śr. długość gry: 5h 0min

+ czaswięcej

Bang Bang Racing to zręcznościowa gra wyścigowa, posiadająca bajkową grafikę. Wszystkim samochodom występującym w tytule bliżej do tych znanych z filmu Auta niż do realnie wyglądających maszyn.

Przed rozpoczęciem zabawy wybieramy jeden z dwudziestu dostępnych poziomów oraz auto jakim będziemy się ścigać. Te ostatnie były wzorowane na prawdziwych modelach, jednak twórcy celowo je nieco zniekształcili. Następnie niezbędne jest udanie się na jedną z tras. Mamy ich tu dziewięć, rozmieszczanych w różnych częściach globu, co pozwala na ściganie się w każdych możliwych warunkach.

Digital Reality na bok odsunęło realistyczny model jazdy i zaawansowaną fizykę i postawili na zręcznościowy tryb rozgrywki pozwalający dobrze bawić się graczowi w każdym wieku. Ponadto produkcja pozwala na równoczesny udział kilku członkom rodziny, dzięki zastosowaniu trybu gdzie ścigamy się na podzielonym ekranie.

Na torach autorzy rozmieścili różnego rodzaju przedmioty utrudniające jak również pomagające w ukończeniu zmagania. Do tych pierwszych zaliczają się przede wszystkim wybuchające beczki, plamy oleju czy słupy drogowe. Natomiast wszelkie skróty pozwolą na szybsze dotarcie do mety.

Bang Bang Racing posiada przyjemną w pełni trójwymiarową grafikę.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Bang Bang Racing (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?