Total War: Shogun 2 - Zmierzch Samurajów (PC) - okladka

Total War: Shogun 2 - Zmierzch Samurajów (PC)

Premiera:
23 marca 2012
Premiera PL:
23 marca 2012
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (27)Gram (7)Ukończone (5)Kupię (9)

Opis Total War: Shogun 2 - Zmierzch Samurajów (PC)
DevMat @ 16:56 28.11.2011

Śr. długość gry: 85h 30min

+ czaswięcej

Total War: Shogun 2 - Zmierzch Samurajów to samodzielny dodatek do gry Total War: Shogun 2, pozwalający powalczyć w wojnie domowej Boshin.

Akcja rozszerzenia rozpoczyna się w 1864 roku, kiedy do Japonii przybywają pierwsze oznaki nowoczesności. Najbardziej zagraża to walczącym w tradycyjny sposób szogunatom. Wszyscy zwiastują ich koniec. Broń palna to jednak nie tylko domena napływających cudzoziemców. Wojska japońskie także zaczną robić z niej użytek.

W produkcji znajdziemy sześć nowych klanów. A wśród nich: Aizu, Nagaoka i Jozai, opowiadający się po stronie Szogunów, oraz Choshu, Satsuma i Tosa wspierający Cesarza. Wszystkie działania wojenne toczą się na dużo większych terenach niż miało to miejsce do tej pory. Odwiedzimy tutaj nawet najdalsze prowincje, jak: wyspa Ezo. Rozbudowana mapa kampanii daje również możliwość podróżowanie transportem szynowym, oraz stosowania nowej taktyki, ostrzału z okrętów.

Zmierzch Samurajów oferuje zupełnie nowe jednostki, korzystające z karabinów maszynowych Gatlinga i US Marines, pojawi się nawet brytyjska Piechota Królewska. Walka morska także ulegnie małym zmianom, za sprawą 10 nowych statków, takich jak: wytrzymałe parowce, łodzie torpedowe oraz potężne okręty pancerne, potrafiące niszczyć nabrzeżne umocnienia.

Nie brakuję również nowych trybów rozgrywki wieloosobowej.


Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian,
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Total War: Shogun 2 - Zmierzch Samurajów (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKetny123   @   15:32, 19.11.2013
Ta gra jest rewelacyjna najlepszy zdecydowanie tryb online gdzie można grać ze znajomym na mapie kampanii daje 9.1/10 ekstra gierka najlepszy total war!
0 kudosPijany82   @   13:53, 24.09.2015
Zagrywałem się w część pierwszą,jednak część druga jak na moje lata już mi nie podchodzi,zbyt dużo nauki o jednostkach i nie podoba mi się interfejs gry,jest zbyt mocno upakowany,jednak sama gra jest bardzo dobra!