Fallout: New Vegas - Lonesome Road (PC) - okladka

Fallout: New Vegas - Lonesome Road (PC)

Premiera:
20 września 2011
Premiera PL:
20 września 2011
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (15)Gram (1)Ukończone (4)Kupię (0)

Opis Fallout: New Vegas - Lonesome Road (PC)
DevMat @ 19:52 07.09.2011

Śr. długość gry: 7h 22min

+ czaswięcej

Lonesome Road to czwarty dodatek do Fallout: New Vegas opracowany przez studio Obsidian Entertainment. Pierwotnie tytuł ten miał ukazać się w lipcu 2011 roku, jednak twórcy dwukrotnie przekładali datę premiery i ostatecznie rozszerzenie trafia do graczy 20 września 2011.

Fabuła Lonesome Road zatacza koło, a z naszym bohaterem kontaktuje się „Kurier 6”, znany również pod imieniem Ulisses. To właśnie on w podstawowej wersji gry odmówił dostarczenia platynowego żetonu, a teraz obiecuje zdradzić powody zmuszające go do takiej decyzji. Jeśli nasz heros podejmie się wykonać dla niego ostatnie zadanie. W tym celu wysyła nas do kanionów Divide, które są nawiedzane przez silne trzęsienia ziemi oraz huragany. Droga nie będzie usłana różami, bowiem jeszcze żaden ze śmiałków decydujący się na podróż w tamtym kierunku nie powrócił.

Wśród najważniejszych rzeczy na temat rozszerzenia znajdujemy podniesiony o 5 leveli maksymalny poziom doświadczenia, całkowicie nieliniową fabułę oraz pięć nowych osiągnięć. Co ciekawe, ekwipunek, który posiadaliśmy w podstawce nie zostanie usunięty.


Wkład w encyklopedię mieli:   febra1976,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z hazardem
Najnowsze wiadomości na temat Fallout: New Vegas - Lonesome Road (PC)
Screeny z Fallout: New Vegas - Lonesome Road (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMearKasz   @   20:41, 08.09.2011
O na to właśnie czekałem.Szykuje się ostre granie Uśmiech
0 kudosnovy13   @   16:59, 05.10.2011
Troche się już pogubiłem w tych wszystkich dodatkach do nowego fallouta, ale może dlatego że nie grałem w żaden. 2 x próbowałem F3 i raz mi się nie spodobał a za drugim razem kiedy postanowiłem dać 2 szansę tej grze to tak mi się wieszała że postanowiłóem nie wracać już do tego tytułu.