Die by the Sword (PC) - okladka

Die by the Sword (PC)

Premiera:
15 kwietnia 1998
Premiera PL:
20 czerwca 2000
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (4)Kupię (0)

Opis Die by the Sword (PC)
Andziorka @ 11:14 12.08.2011
Anna "Andziorka" Muszyńska
Tutaj mnie znajdziecie: http://andziorka.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Die by the Sword jest trójwymiarową, przygodową grą akcji, która przenosi nas do katakumb. Wszystko obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby lub trzeciej - wyboru kamery dokonujemy podczas rozgrywki.

W Die by the Sword znajdujemy elementy walki, omijanie pułapek i odkrywanie nowych miejsc. Zmierzymy się także z zagadkami logicznymi, a wszystko to w ciele szermierza Enrica, który za zadanie ma odnaleźć porwaną siostrę Mayę. Przygoda poprowadzi go przez wiele niebezpieczeństw, wśród których czyhać na nas będą orki, ogry, nieumarli, a do walki z nimi posłuży nam miecz. W grze zastosowano system VSIM, który wiernie odzwierciedla potyczki na miecze. Dzięki niemu możemy wybierać miejsce na ciele przeciwnika, w które chcemy zadać cios.

Prócz kampanii dla jednego gracza do wyboru mamy trening oraz tryb Arena, gdzie zmierzymy się w trybie walki wieloosobowej z czterema graczami jednocześnie.

PEGI: Od 16 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?