Fallout 3 (MOB) - okladka

Fallout 3 (MOB)

Premiera:
projekt anulowany
Premiera PL:
projekt anulowany
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Fallout 3 (MOB)
[R]ay @ 15:57 08.06.2009

Śr. długość gry: 54h 52min

+ czaswięcej

Fallout 3 to trzecia część jednej z najsłynniejszych gier RPG osadzonych w postnuklearnym świecie.

Głównym bohaterem jest młody mężczyzna, którego rodzinie udaje się przeżyć globalną wojnę atomową z 2077 roku. Po około 200 latach przebywania w potężnym bunkrze zwanym Vault 101 przyszedł jednak czas na wyjście na zewnątrz i sprawdzenia w jakimi stanie jest piękna niegdyś ziemia. Kiedy nasz protegowany osiąga wiek 19 lat, jego ojciec z bliżej nieokreślonych powodów postanawia opuścić zacisze Vault 101. Nie zostawia żadnej notki, nie żegna się. Po prostu wychodzi i więcej nie wraca. Nie pozostaje więc nic innego jak wyruszyć na jego poszukiwania i przy okazji zbadać otaczający nas świat.

Tytuł to bardzo rozbudowana fabularnie gra RPG, a co za tym idzie prócz wciągającej historii i wspaniale opracowanych lokacji znajdziemy w niej także system doświadczenia oraz wiele innych niezwykle rozbudowanych elementów. Tak prosta czynność jak strzelanie nabiera w Fallout 3 nowego znaczenia. Mamy tutaj bowiem tzw. aktywną pauzę, dzięki której możemy celować dokładnie w części ciała adwersarza pozbawiając go tym samym możliwości chodzenia, zmniejszając celność itd. Oczywiście każda czynność wymaga punktów ruchu bez których ciężko jest wyjść zwycięską ręką.

Program działa na silniku graficznym wykorzystanym między innymi w grze The Elder Scrolls IV: Oblivion. Generowany przez niego obraz pełen jest szczegółów, wysokiej jakości tekstur oraz mnóstwa efektów specjalnych.


Wkład w encyklopedię mieli:   silverkin,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera treści związane z narkotykami
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?