Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge (MOB) - okladka

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge (MOB)

Premiera:
11 stycznia 2023
Premiera PL:
11 stycznia 2023
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge (MOB)
Kawira @ 08:19 23.01.2023
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge to gra chodzona bijatyka typu beate'm up w utrzymana w klasycznym, oldschoolowym stylu. Za projekt odpowiada studio Tribute Games mające na swoim koncie takie gry jak Ninja Senki DX czy Mercenary Kings.

Fabuła Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge opowiada o kolejnym złowieszczym planie Shreddera i Kranga, który musimy pokrzyżować. Bebop i Rocksteady atakują Channel 6, kradnąc super sękate urządzenia właśnie dla dwóch wspomnianych antagonistów, zaś nasza czwórka - legendarni Wojowniczy żółwie ninja - staje im naprzeciw.

Rozgrywka Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge w utrzymana jest w oryginalnej konwencji gier z czasów konsol NES czy też SNES. Obserwując akcję z boku przemierzamy kolejne poziomy, walcząc z falami sługusów Shreddera, a na końcu każdego z etapów czeka nas spektakularny pojedynek z bossem. Oprócz wszystkich czterech żółwi ninja otrzymaliśmy także innych wojowników np. Raphaela oraz samego mentora - Splintera. Każdy bohater charakteryzuje się rozbudowanym zestawem ataków. Do oldschoolowego charakteru nawiązuje również oprawa wizualna, która utrzymana została w pixelartowej formule nawiązuje także graficznie.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge oferuje zabawę w pojedynkę, ale bawić się możemy również w trybie kooperacji do 6 graczy - zarówno przez Internet jak i lokalnie, przy jednym ekranie.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?