Call of Duty: Warzone Mobile (MOB) - okladka

Call of Duty: Warzone Mobile (MOB)

Premiera:
21 marca 2024
Premiera PL:
21 marca 2024
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Call of Duty: Warzone Mobile (MOB)
Kawira @ 10:22 17.01.2023
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Call of Duty: Warzone Mobile (znane też jako Call of Duty: Project Aurora) to darmowa strzelanka pierwszoosobowa utrzymana w formule battle royale i modelu biznesowym free to play. Stanowi mobilny port popularnego Call of Duty: Warzone, a więc zasadza się na bardzo podobnych regułach. Za produkcję odpowiada m.in. studio Beenox.

Call of Duty: Warzone Mobile oferuje sieciowe rozgrywki w formule klasycznej dla gatunku battle royale - ostatni żywy wygrywa. Gracze zostają rzuceni na ogromną mapę, gdzie muszą zebrać ekwipunek i wyeliminować pozostałych przeciwników. W momencie śmierci naszej postaci zabawa dobiega końca - nie ma odrodzeń. W trakcie zabawy ulepszamy nasz ekwipunek i montujemy kolejne modyfikatory w specjalnych stacjach, a walutą są zdobyte zabójstwa.

Call of Duty: Warzone Mobile oferuje trzy tryby zabawy - solo, duo oraz trio. Możemy grać więc odpowiednio samotnie i z jednym lub trzema znajomymi w jednym zespole.


Wymagania sprzętowe CoD: Warzone Mobile:

  • System Apple: iPhone 8+ lub nowszy, iOS 16.0 lub nowszy, z 4GB RAM lub więcej;
  • System Android: Telefon z kartą graficzną Adreno 618 lub lepszą, 6GB RAM lub więcej.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?