Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice (MOB) - okladka

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice (MOB)

Premiera:
25 stycznia 2022
Premiera PL:
25 stycznia 2022
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice (MOB)
Materdea @ 19:51 09.06.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice to kontynuacja serii klasycznych przygodóek point & click z kobieciarzem Larrym w roli głównej. Za projekt odpowiada studio Crazy Bunch zajmujące się tą marką na wyłączność.

Fabuła Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice przenosi gracza na Archipelag Kalau, gdzie wcielając się w tytułowego bohatera - Larry'ego Laffera - musimy odnaleźć miłość swojego życia - cudowną Faith - która zaginęła w tajemniczych okolicznościach w tropikalnym raju i osiąść w końcu na dobre. To zadanie nie będzie jednak łatwe, szczególnie że na naszej drodze znów stają piękne kobiety.

Rozgrywka Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice prezentuje schemat typowy dla repreznetowanego gatunku klasycznych przygodówek point & click. Gracz przemierza kolejne ręcznie namalowane plansze, rozmawiając z postaciami niezależnymi i rozwiązując podstawiane mu zagadki środowiskowe. Co znamienne, kolekcjonuje także istotne z punktu widzenia fabuły przedmioty, których później musi użyć np. do rozwiązania łamigłówki. Produkcja zawiera łącznie ponad 50 poziomów utrzymanych w oldschoolowym, komiksowym stylu, oraz 40 NPC-ów.

PEGI: Od 16 latZawiera mocny językZawiera sceny erotyczne
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?