Diablo Immortal (MOB) - okladka

Diablo Immortal (MOB)

Premiera:
02 czerwca 2022
Premiera PL:
02 czerwca 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Diablo Immortal (MOB)
Materdea @ 17:04 29.05.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Diablo Immortal to spin off free to play popularnej seri z gatunku hack & slash utrzymany w gatunku MMOARPG (ogromny świat dla setek graczy połączony z grą RPG akcji), który powstał z myślą o urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi iOS oraz Android. Za opracowanie tej produkcji odpowiada chińska firma NetEase.

Fabuła Diablo Immortal prezentuje wydarzenia umieszczone między zakończeniem dodatku do Diablo II, Pan Zniszczenia, a kontynuacją historii zaprezentowaną w Diablo 3. Opowieść prezentuje losy bohatera, który musi zmierzyć się z pradawnym złem przebudzonym w wyniku zniszczenia Kamienia Świata.

Rozgrywka Diablo Immortal wygląda zgodnie z początkowymi założeniami marki: tytuł to w swoim rdzeniu hack & slash z kamerą umieszczoną w rzucie izometrycznym. Gracz na początku tworzy swojego bohatera w oparciu o jedną z sześciu dostępnych klas: barbarzyńca, krzyżowca, łowcy demonów, mnicha, nekromanty lub czarownika. Następnie zostajemy wrzuceni do wypełnionego niebezpieczeństwami świata podzielonego na osiem wyjątkowych stref, by wykonywać zlecane zadania i zabijać hordy wrogów stawiane co rusz na naszej drodze. Dzięki temu zdobywamy punkty doświadczenia, przekuwane na nowe umiejętności rozbudowujące ataki oraz elementy obronne protagonisty.

Diablo: Immortal pozwala na samodzielną zabawę, jednak produkcja żyje w symbiozie z elementami wieloosobowymi - takimi jak tworzenie maksymalnie ośmioosobowych drużyn i wspólna walka ze śmiertelnym zagrożeniem ze strony Pana Ciemności. W grze poza singlowymi mechanikami takimi jak najzwyklejsze questy, dostępne są także raidy (drużynowe pokonywanie złożonych i wieloetapowych zadań) oraz walka PvP (gracz kontra gracz).

Screeny z Diablo Immortal (MOB)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?