The Elder Scrolls: Blades (MOB) - okladka

The Elder Scrolls: Blades (MOB)

Premiera:
15 maja 2020
Premiera PL:
15 maja 2020
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Elder Scrolls: Blades (MOB)
Materdea @ 22:12 15.06.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Elder Scrolls: Blades to mobilna odsłona jednej z najlepiej ocenianych gier cRPG. Blades stanowi niejako przeniesienie doznań z piątej odsłony serii o nazwie Skyrim, dorzucając aspekty ekonomiczne. Za produkcję odpowiada oddział firmy Bethesda Softworks, autorów całej marki.

W The Elder Scrolls: Blades wcielamy się w postać agenta Imperium, który zostaje wplątany w polityczną intrygę. W jej wyniku wioska - miejsce dotychczasowego zamieszkania - zostaje spalona, bohater zostaje wyjęty spod prawa, a na świat dostaje się pradawne zło. Naszym zadaniem jest odzyskanie honorów, odbudowanie osady oraz przezwyciężenie sił piekielnych.

Rozgrywka w The Elder Scrolls: Blades jest przystosowana do wymagań przenośnych urządzeń. Choć akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, to sterowanie odbywa się na dotykowym ekranie (na systemach operacyjnych iOS oraz Android). Edycja dedykowana konsoli Nintendo Switch korzysta z dobrodziejstwa analogowych przycisków.

Blades to cRPG z krwi i kości - własnoręcznie stworzonym bohaterem przemierzamy kolejne lokacje, likwidujemy zagrożenie monstrami w losowo generowanych lochach, awansujemy na kolejne poziomy doświadczenia i realizujemy zadania główne oraz poboczne zlecane nam przez postacie niezależne. Do tego dochodzi też aspekt ekonomiczny, w którym zarobione złoto inwestujemy w odbudowę niedawnego miejsca zamieszkania - spełnia ono funkcje bazy wypadowej.

Screeny z The Elder Scrolls: Blades (MOB)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?