Super Mario Run (MOB) - okladka

Super Mario Run (MOB)

Premiera:
2017
Premiera PL:
2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Super Mario Run (MOB)
bigboy177 @ 17:22 09.12.2016
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Super Mario Run to pierwsza gra z tego słynnego cyklu, nieprzeznaczona dla platform należących do firmy Nintendo. Gigant z Kioto postanowił bowiem opracować tytuł przeznaczony dla urządzeń mobilnych, m.in. działających pod kontrolą systemu iOS.

W Super Mario Run słynny hydraulik przez cały czas biegnie, gracz musi natomiast w odpowiednim momencie dotykać ekranu, inicjując w ten sposób skoki konieczne do zbierania monet, omijania przeszkód oraz eliminowania napotkanych przeciwników. Mimo że sterowanie jest proste, pozwala w znacznym stopniu kontrolować ruchy bohatera.

Na potrzeby gry deweloperzy opracowali trzy tryby zabawy:

  • World Tour - klasyczny model zabawy, polegający na bieganiu i skakaniu. Celem Mario jest uratowanie księżniczki. Przemierzasz tu miasta, zamki, podziemia kanały itd.
  • Toad Rally - współzawodnictwo z przyjaciółmi, nie tylko w rankingach, ale także w czasie rzeczywistym. Możesz tu pokazać swoje wyjątkowe umiejętności.
  • Kingdom Builder - zbieraj monety oraz wyposażenie i zbuduj swoje własne królestwo.

W Super Mario Run grać można czterema postaciami: Mario, Luigi, Toad oraz Yoshi. Aby rozrywka w ogóle była możliwa, musisz posiadać bezustanne połączenie z siecią internet, co oznacza prawdopodobieństwo wystąpienia dodatkowych opłat abonamentowych. Należy o tym pamiętać, przystępując do zabawy.

Screeny z Super Mario Run (MOB)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?