Uncharted: Fortune Hunter (MOB) - okladka

Uncharted: Fortune Hunter (MOB)

Premiera:
05 maja 2016
Premiera PL:
05 maja 2016
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Logiczna
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Uncharted: Fortune Hunter (MOB)
Materdea @ 21:46 11.05.2016
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Uncharted: Fortune Hunter to poboczna odsłona serii Uncharted, która dedykowana jest urządzeniom mobilnym z systemami operacyjnymi iOS oraz Android. Spin-off to typowa zręcznościówka wykorzystująca charakterystyczne aspekty techniczne telefonów i tabletów z ekranami dotykowymi.

W Uncharted: Fortune Hunter zamiast wciągającej, wielowątkowej historii z hollywoodzkim rozmachem, czeka na nas prosty szereg wyzwań totalnie ze sobą niepowiązanych. Wcielając się w Nathana Drake'a, bohatera całego cyklu, mamy za zadanie pokonywać kolejne plansze składające się z kwadratowych pól i dotrzeć do czekającego na końcu ścieżki skarbu.Twórcy zadbali o to, abyśmy uruchomili nasze szare komórki i nieco się postarali, zanim sięgniemy po błyskotki.

Całość została podzielona na sześć odrębnych map skarbów - pierwsza z nich zawiera 30 łamigłówek, druga 40, a kolejne jeszcze więcej. Co warto nadmienić, każda mapa skarbów to inna lokacja, drobne różnice w mechanice zagadek, odmienna kolorystyka, a nawet muzyka. Łącznie mamy ponad 200 zróżnicowanych wyzwań.

Uncharted: Fortune Hunter jako aplikacja wspierająca Uncharted 4: Kres Złodzieja, kolejną część pełnoprawnego cyklu, w ramach nagród oferuje szereg przedmiotów, malowań oraz drobniejszych urozmaiceń do trybu wieloosobowego Kresu Złodzieja.

PEGI: Od 12 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?