Titan Quest (MOB) - okladka

Titan Quest (MOB)

Premiera:
19 maja 2016
Premiera PL:
19 maja 2016
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Titan Quest (MOB)
Redakcja MiastoGier.pl @ 11:18 17.06.2015

Śr. długość gry: 46h 54min

+ czaswięcej

Titan Quest to kolejna gra z popularnego gatunku hack'n'slash, zapoczątkowanego przez serię Diablo. Podobnie jak w dziele Blizzarda, tak i tu naszym celem jest wykonywanie drobnych questów, zabijanie setek przeciwników czy kolekcjonowanie coraz to lepszych i bardziej unikalnych przedmiotów.

Akcja gry przenosi nas do starożytnej Grecji i Egiptu i opowiada o ucieczce tytanów z więzień, których celem jest sianie zła i zniczenia wśród ludzi. Przy okazji starzy bogowie podejmują się walki z nowymi władcami świata, zaś decydujące słowo należy do ludzi. Celem gracza jest przemierzanie ogromnych połaci terenu w celu zbadania tajemnicy ucieczki i znalezienia sposobu na ponowne uwięzienie tytułowych Tytanów.

Zdobywając doświadczenie na zabitych przeciwnikach, mamy możliwość rozwoju własnej postaci na wielu płaszczynach, zależnych od obranej przez nas klasy.


Przemierzając takie tereny jak Piramidy czy Knossos, mamy możliwość znalezienia ok. 1000 przeróżnej maści zróżnicowanego sprzętu: od zwykłych, popularnych mieczy, aż po mityczne, niepowtarzalne przedmioty. Bardzo dobre wrażenie robią spotykani na drodze przeciwnicy - są tu wszelkie znane nam z mitologii stwory, jak chociażby harpie i minotaury.

Titan Quest charakteryzuje się bardzo ładną oprawą graficzną, opartą na pełnym 3D, kamera zaś ustawiona jest w widoku izometrycznym. Dźwięk zaś nie wybija się ponad ogólną przeciętność - muzyka jest ładna, zaś wszelkie odgłosy otoczenia poprawne.

Gra posiada także wciągający tryb multiplayer, opierający się na popularnym trybie kooperacji.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?