Hearthstone: Heroes of Warcraft - Gobliny vs Gnomy (MOB) - okladka

Hearthstone: Heroes of Warcraft - Gobliny vs Gnomy (MOB)

Premiera:
17 grudnia 2014
Premiera PL:
17 grudnia 2014
Platformy:
Gatunek:
Logiczna
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Hearthstone: Heroes of Warcraft - Gobliny vs Gnomy (MOB)
DevMat @ 00:03 16.03.2015

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Hearthstone: Heroes of Warcraft - Gobliny vs Gnomy to kolejne rozszerzenie do popularnej gry karcianej Blizzarda. Tym razem dodatek nastawiony jest na walkę tytułowych ras.

W odróżnieniu od Klątwy Naxxramas, tym razem twórcy skupili się na dodaniu tylko nowych kart. Tych jest w sumie aż 123. Pojawiły się zarówno zwykłe jak i legendarne. Pozwoliło to na tworzenie zupełnie nowych talii, czy też modyfikowanie istniejących. Ponadto każda z klas otrzymała własne karty, związane z Goblinami i Gnomami oraz ich szalonymi wynalazkami. Nowością są również "Części zamienne". Jest to rodzaj karty o koszcie jeden, który to zdobywamy po zagraniu innej, mającej zdolność jej przywoływania. Autorzy wprowadzili także nowy rodzaj stronników - mechy. Duża ilość kart wymaga posiadania tego typu stronnika do aktywacji swojej umiejętności.

Nowe karty dostępne są w sklepie, zarówno za złoto w grze jak i prawdziwe pieniądze. Podobnie jak w podstawowej wersji są w pakietach, po pięć w każdym, w tym jedna przynajmniej rzadkiej jakości. Nie zabrakło naturalnie nowej planszy inspirowanej motywami dodatku.

PEGI: Od 7 latZawiera sceny wywołujące strachZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?