Papers, Please (MOB) - okladka

Papers, Please (MOB)

Premiera:
12 grudnia 2014
Premiera PL:
12 grudnia 2014
Platformy:
Gatunek:
Logiczna / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Papers, Please (MOB)
Dirian @ 11:50 15.12.2014
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 9h 35min

+ czaswięcej

Papers, Please to oryginalna logiczna gra, stworzona przez jednego człowieka - Lucasa Pope'a.

Projekt przenosi gracza do fikcyjnego, komunistycznego państwa o nazwie Arstotzka. Naszym zadaniem jest kontrolowanie osób, które chcą dostać się do kraju. W tym celu siadamy w umieszczonej na jego obrzeżach budce i sprawdzamy kolejnych obywateli. Wśród nich znajdą się liczni przemytnicy, tajni agenci czy terroryści, których musimy wyselekcjonować spośród prawych obywateli Arstotzki.

Analizujemy więc dokumenty poszczególnych osób, szukając wszelakich podejrzanych szczegółów. Trzeba wziąć pod uwagę czy paszport nie jest podrobiony lub też nie wzbudza innych podejrzeń, a jego posiadacz jest tym, za kogo się podaje. Za prawidłowo wykonaną pracę otrzymujemy marne wynagrodzenie, niezbędne do wykarmienia licznej rodziny.

Papers, Please pozwala na zabawę w trybie dla pojedynczego gracza, gdzie przygotowano fabularną kampanię z 20 różnymi zakończeniami oraz tryb swobodny.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?