Ravensword: Shadowlands (MOB) - okladka

Ravensword: Shadowlands (MOB)

Premiera:
20 grudnia 2012
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Ravensword: Shadowlands (MOB)
zvarownik @ 08:44 28.07.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Ravensword: Shadowlands to gra RPG wyprodukowana przez studio Crescent Moon Games, znane z takich tytułów jak Ravensword: The Fallen King oraz Aralon: Sword and Shadow. Projekt pierwotnie ukazał się na urządzeniach mobilnych i po czasie doczekał się wersji na komputery PC.

Akcja produkcji rozgrywa się po upadku Ravengard, w świecie pogrążonym w chaosie. Przeciwko złu staje tylko królestwo Tyreas oraz gracz, który wciela się w potomka starożytnego rodu królów.

Podczas rozgrywki przemierzamy duży świat, w którym walczymy z napotkanymi przeciwnikami, przy użyciu łuków, kusz, młotów, mieczy czy też toporów. Jak w każdym szanującym się projekcie z gatunku RPG, nasz bohater rozwija się oraz zdobywa nowe przedmioty, zbroje i bronie. Należy jednak uważać, gdyż to co robimy, wpływa na reputację rycerza i może go doprowadzić nawet do wylądowania w więzieniu.

Akcja obserwowana jest, w zależności od upodobań gracza, z perspektywy FPP lub TPP. Natomiast ścieżkę dźwiękową skomponował Sean Beeson.

Screeny z Ravensword: Shadowlands (MOB)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?