The Witcher Battle Arena (MOB) - okladka

The Witcher Battle Arena (MOB)

Premiera:
22 stycznia 2015
Premiera PL:
22 stycznia 2015
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Witcher Battle Arena (MOB)
zvarownik @ 11:06 02.07.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Witcher Battle Arena to spin-off serii gier Wiedźmin autorstwa studia CD Projekt RED. Tym razem nie jest to jednak cRPG, lecz MOBA dedykowana urządzeniom mobilnym.

W produkcji wcielamy się w słynne postacie z wiedźmińskiego uniwersum, w tym takich osobników jak wiedźmina Letho, czarodziejkę Filippe Eilhart czy krasnoluda Zoltana Chivay'a. Każdy z bohaterów posiada odmienne umiejętności, które wykorzystujemy w czasie walk.

Twórcy zatroszczyli się również o system rozwoju postaci oraz przedmioty wpływające na statystyki herosów. Całość została stworzona z myślą o ekranach dotykowych i odróżnia się nieco od tradycyjnych gier MOBA znanych z komputerów PC. Dodatkowym atutem jest nieinwazyjny system mikropłatności. Deweloperzy nie wprowadzili żadnych elementów pay-to-win, a wszystkie płatne przedmioty i dodatki da się także odblokować podczas zabawy, nie płacąc ani grosza.

Screeny z The Witcher Battle Arena (MOB)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosHerbaciany93   @   09:53, 02.02.2015
Niestety nie miałem okazji dłużej grać gdyż serwer są wyłączone.
Czas który spędziłem w grze to zaledwie 2 godziny ale muszę przyznać, że gra jest fajna i ma klimat chociaż wolałbym ją na PC niżeli na mobilki, gdyż nie jestem przyzwyczajony do gry na nich.
Grafika jest przyjemna, jak zawsze w wiedźmaku, a mikro płatności są standardowe, jak w tym gatunku gier tj. można kupić różne skiny (skórki) do broni.