Magic: Duels of the Planeswalkers 2015 (MOB) - okladka

Magic: Duels of the Planeswalkers 2015 (MOB)

Premiera:
16 lipca 2014
Premiera PL:
16 lipca 2014
Platformy:
Gatunek:
Logiczna
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Magic: Duels of the Planeswalkers 2015 (MOB)
Ager @ 14:16 11.04.2014
Piotr "Ager"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Magic: Duels of the Planeswalkers 2015 to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier karcianych, która wprowadza do zabawy nowe opcje i talie.

Gracz wciela się w potężnego maga, a jego zadaniem jest pokonanie wszystkich przeciwników. Każdy z nich posiada własną talię, która przedstawia potwory, artefakty i zaklęcia. Sztuka polega na ich odpowiednim wykorzystaniu. Jednak by tego dokonać potrzeba tzw. "landów". Są to specjalne karty określające ilość posiadanej przez nas many. Co ważne o ich sile decyduje nie tylko liczebność, lecz również kolor. Walka kończy się, gdy jeden z czarodziei straci całą moc lub skończy mu się talia.

Magic: Duels of the Planeswalkers 2015 oprócz single playera oferuje również tryb dla wielu graczy. Prócz standardowych batalii z innymi osobami możemy także skorzystać z kooperacji, w której łączymy siły z drugim człowiekiem przeciwko komputerowi.

W porównaniu do poprzednich edycji wprowadzono nowe karty i delikatne usprawnienia w rozgrywce.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?