RollerCoaster Tycoon 4 Mobile (MOB) - okladka

RollerCoaster Tycoon 4 Mobile (MOB)

Premiera:
10 kwietnia 2014
Premiera PL:
10 kwietnia 2014
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / Ekonomiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis RollerCoaster Tycoon 4 Mobile (MOB)
Redakcja MiastoGier.pl @ 07:17 26.03.2014

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

RollerCoaster Tycoon 4 Mobile to czwarta część uznanej serii gier, tym razem dedykowana urządzeniom mobilnym. Za produkcję odpowiada firma Atari, która wykorzystała system opierający się na mikropłatnościach.

Tytuł w dalszym ciągu reprezentuje gatunek strategii ekonomicznych, w których zarządzamy niewielkim wesołym miasteczkiem. Do zadań gracza należy wybicie się na tle konkurencji, przyciągnięcie rzeszy klientów oraz rozbudowanie atrakcji. Oczywiście należy to zrobić tak, by inwestycje szybko się zwracały, a na nasze konto wpływały pieniądze pozwalające na urzeczywistnianie kolejnych pomysłów.

By tego dokonać, twórcy udostępnili szereg opcji, w tym stawianie karuzel czy też kolejek górskich, które z czasem przeobrazimy w niesamowicie zwariowane konstrukcje. Oczywiście należy zadbać także o dodatkowe wyposażenie lunaparku, w tym budki z jedzeniem, toalety, stoiska z gadżetami, itd.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?