LEGO Minifigures Online (MOB) - okladka

LEGO Minifigures Online (MOB)

Premiera:
2014
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
MMO
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis LEGO Minifigures Online (MOB)
DevMat @ 14:25 19.12.2013
"DevMat"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

LEGO Minifigures Online to kolejna produkcja osadzona w świecie duńskich klocków, tym razem reprezentująca gatunek MMO. Za jej opracowanie odpowiada studio FunCom.

Gracz ma możliwość wcielania się w jedną z ponad stu dostępnych postaci LEGO. Są wśród nich Ice Skater, Chicken Suit Guy, Roller Derby Girl, policjant i wiele innych. Każda z nich dysponuje odmiennymi umiejętnościami, które można udoskonalać wraz ze zdobytym doświadczeniem.

Akcja produkcji rozgrywa się w znanych fanom klocków środowiskach. Jest średniowieczna stylistyka, ale również kosmiczna i piracka. Każda zbudowana oczywiście z LEGO. Do zadań jakie przygotowali twórcy należy przejmowanie terenów zajętych przez przeciwnika i wykorzystywanie ich do własnych celów, niszczenie murów, w celu dostania się do przedmiotów znajdujących się za nim oraz budowanie maszyn, pozwalających na walkę z dużym bossem.

Nie zabrakło także starć typu "gracz kontra gracz", w których naprzeciw siebie stają dwie osoby i rozstrzygają która postać jest lepsza.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?