Call of Duty: Strike Team (MOB) - okladka

Call of Duty: Strike Team (MOB)

Premiera:
05 września 2013
Premiera PL:
05 września 2013
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Call of Duty: Strike Team (MOB)
DevMat @ 11:08 06.09.2013

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Call of Duty: Strike Team to kolejna odsłona popularnej strzelanki od firmy Activision. Tym razem produkcja przygotowana została na urządzenia mobilne i posiada kilka elementów taktycznych.

Fabuła przenosi nas do roku 2020, w którym Stany Zjednoczone muszą zmierzyć się z tajemniczym wrogiem. Ludzie giną, a wywiad nic nie wie o najeźdźcy. Gracz wciela się w przedstawiciela jednostki Joint Special Operations i wyrusza na misje, której celem jest zidentyfikowanie i powstrzymanie przeciwników.

Mechanika rozgrywki pozwala nam na obserwowanie akcji z dwóch perspektyw. Jeśli uznamy, że miejsce jest odpowiednie do prowadzenia otwartego ognia, wybieramy tryb pierwszoosobowej strzelanki, gdzie wzorem głównej serii toczymy pełne akcji potyczki. Jeśli natomiast zdecydujemy, że lepszym wyborem będzie taktyczne rozegranie starcia, przełączymy na widok TPP i spokojnie przemieszczamy swoje jednostki. Możemy także dopasować wyposażenie pozostałych członków jednostki do własnych potrzeb.

Prócz standardowej kampanii twórcy przygotowali tryb Survival. Jak sama nazwa wskazuje musimy w nim przetrwać jak najdłużej, odpierając przy tym kolejne fale wrogów.

Screeny z Call of Duty: Strike Team (MOB)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?