UFC 2010: Undisputed (MOB) - okladka

UFC 2010: Undisputed (MOB)

Premiera:
12 listopada 2010
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka / Sportowe
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis UFC 2010: Undisputed (MOB)
szewczu @ 12:16 18.03.2013
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: 6h 0min

+ czaswięcej

UFC 2010: Undisputed to kolejna odsłona serii UFC, w której mamy możliwość wzięcia udziału w mieszanych pojedynkach (MMA), zapewniających doznania na najwyższym poziomie.

Produkcja stworzona przez panów z THQ Inc. oferuje nam pięć trybów walki. Mowa tutaj o: karierze (career), turnieju (tournament), walkach pojedynczych z innymi graczami (PvP) oraz dwóch nowych modelach nazwanych: Title i Title Defense. Pierwsze trzy są raczej jasne, w Title stajemy natomiast w szeregach jednej z pięciu konkretnych klas UFC i walczymy o zwycięstwo i tytuł mistrza, Title Defense to prawdziwy hardcore! Posiadamy już tytuł mistrza i staramy się go obronić w obliczu nacierających zawodników.

Podczas walk wykorzystujemy dwa systemy budowy ciała naszego zawodnika. Zwą się one "Sway" i "Posture". Pierwszy z nich odpowiada za kontrolę góry naszego bohatera, czyli całego tułowia, natomiast "Posture" kontroluje wszystko od pasa w dół. Tak więc podczas walki należy bacznie i z wyczuciem obserwować, z której strony przeciwnik zada zaatakuje, by odpowiednio się do niego przystosować.

UFC 2010: Undisputed oferuje ponad stu zawodników ligi UFC, a każda walka komentowana jest przez znanych fanom tego typu walk Joe Rogana i Mike Goldberga. Twórcy oddali w nasze ręce także rozbudowany edytor, dzięki któremu możemy stworzyć własnego potwora do łamania kości.

PEGI: Od 16 lat
Screeny z UFC 2010: Undisputed (MOB)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?