Contre Jour (MOB) - okladka

Contre Jour (MOB)

Premiera:
24 sierpnia 2011
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Logiczna / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Contre Jour (MOB)
Dirian @ 09:54 30.01.2013
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Contre Jour jest logiczną grą, w której zadaniem gracza jest przeprowadzenie przez kolejne plansze stwora o imieniu Petit.

Produkcja wyszła spod rąk ukraińskiego studia Mokus i oparta jest na wykorzystaniu praw fizyki, a w głównej mierze grawitacji. Gracz jeżdżąc palcem po ekranie może modyfikować teren, dzięki czemu Petit turla się po planszy i w ostateczności dociera do celu, jakim jest niebieska bańka. Po drodze trzeba zbierać dodatkowe światełka, za co otrzymuje się bonusowe punkty. Jeżeli zależy nam na dobrym wyniku to, prócz wspomnianych błyskotek, trzeba dotrzeć do mety w określonym czasie.

W trakcie rozgrywki korzystamy z rozmaitych lin czy armat, pozwalających przemieszczać się bohaterowi nad przepaściami oraz dotrzeć do teoretycznie niedostępnych miejsc. Wraz z postępem plansze stają się coraz bardziej wymagające i pojawiają się na nich różne przeszkody jak, np. kolce.

Tytuł został przygotowany w mrocznej, artystycznej oprawie, którą dodatkowo wspiera klimatyczna ścieżka dźwiękowa autorstwa Davida Ari Leona.

Gra dostępna jest na Androidzie, iOS, Windows Phone i PC.

Screeny z Contre Jour (MOB)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?