World of Goo (MOB) - okladka

World of Goo (MOB)

Premiera:
14 kwietnia 2011
Premiera PL:
14 kwietnia 2011
Platformy:
Gatunek:
Logiczna / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis World of Goo (MOB)
Redakcja MiastoGier.pl @ 10:32 08.03.2012

Śr. długość gry: 7h 48min

+ czaswięcej

World of Goo jest niezwykle innowacyjnym projektem studia 2D Boy łączącym w sobie kolorowy klimat, w miarę proste zasady z zaawansowanymi technologiami fizycznych oddziaływań, jakim poddane są elementy świata.

Całość kręci się wokół dziwnej substancji - tytułowego goo - która posłużyć nam musi za materiał na różnego rodzaju konstrukcje pokroju mostów czy wież. Jest to bowiem jedyny sposób na wydostanie się z planszy, lecz całości nie ułatwia fakt, iż goo jest czymś żywym i galaretowatym, a w dodatku poddanym prawom fizyki! Rozgrywka, polegająca na konstruowaniu coraz to bardziej zmyślnych struktur do jeszcze bardziej zakręconych celów, nabiera rumieńców, kiedy musimy liczyć się z siłami ciężkości, nacisku, etc.

Całokształt World of Goo jest niezwykle atrakcyjną grą logiczną, a wspaniały galaretowaty klimat sprawia, iż jest to produkcja lekka i przystępna dla każdego.

Screeny z World of Goo (MOB)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?