Anomaly: Warzone Earth (MOB) - okladka

Anomaly: Warzone Earth (MOB)

Premiera:
11 sierpnia 2011
Premiera PL:
11 sierpnia 2011
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Anomaly: Warzone Earth (MOB)
panmis @ 10:05 29.12.2011
"panmis"

Śr. długość gry: 8h 33min

+ czaswięcej

Mamy rok 2018. W atmosferze dochodzi do eksplozji obcego statku. Jego elementy, upadły w różne miejsca na ziemi, a jeden uderza w miasto Bagdad. Nad metropolią pojawia się wielka kopuła. Nikt nie wie co dzieje się wewnątrz, a ze względu na rozmiary ludzie nazywają ją tytułową "anomalią". Pozostałe kawałki są bronione przez wiele, nastawionych wrogo do ziemian robotów.

Celem gracza jest dostanie się do tych części. Co wcale nie jest łatwe. Gatunek gry to właściwie, tower attack czyli odwrócony tower defense. Jednak zamiast trenować kolejne jednostki i rzucać je na rzeź, po uformowaniu małej grupy żołnierzy lub maszyn wojennych, ruszamy na wroga. Idąc po ustalonej przez nas drodze, niszczymy wrogów z pomocą umiejętności naszego protagonisty - dowódcy grupy.

Za grę odpowiada Polska firma 11 bit studios. Choć to ich pierwszy produkt, powstał on od podstaw w studiu. Szpila dostępna jest na PC, X360, iPadzie i iPhonie.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Anomaly: Warzone Earth (MOB)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?