Shrek 2 (GC) - okladka

Shrek 2 (GC)

Premiera:
18 czerwca 2004
Premiera PL:
02 lipca 2004
Platformy:
Gatunek:
Dla Dzieci / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Shrek 2 (GC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 7h 47min

+ czaswięcej

Shrek 2 wciąga graczy w sam środek zakręconej baśni ze Shrekiem i jego kumplami w rolach głównych. Ponownie odwiedzimy w niej miejsca znane z sequel filmu (choć nie tylko), spotkamy wielu nowych znajomych i przeciwników.

Shrek 2 łączy w sobie grę opartą na współpracy wszystkich członków drużyny z tradycyjną grą zręcznościowo-przygodową. Gracz może kontrolować całą czwórkę postaci ze swojej drużyny - do wyboru jest Shrek i 10 jego znajomych. Przełączając się pomiędzy nimi najlepiej wykorzystasz ich unikalne umiejętności - w zależności od stojącej przed tobą przeszkodą, przeciwnikiem czy zagadką do rozwiązania. W nagraniach do polskiej wersji gry udział wzięli między innymi: Jerzy Stuhr, Zbigniew Zamachowski, Wojciech Malajkat, Anna Kunikowska i inni. Grę przetłumaczył oczywiście Bartosz Wierzbięta.

Cechy:
- Wciel się w Shreka i jego 10 przyjaciół
- Do wyboru będą nie tylko postacie, które już znasz, ale również te, które pojawią się dopiero w filmie Shrek 2.
- Odwiedź miejsca znane z filmów i nie tylko - Nowe lokacje i nowe wyzwania!
- Przełączaj się pomiędzy czteroma postaciami
- Aby ukończyć każdy poziom należy jak najlepiej wykorzystywać unikalne cechy i umiejętności każdej postaci, takie jak siła Shreka przydatna przy przenoszeniu dużych obiektów, silny wykop tylnych nóg Osła - nie zastąpiony przy wywarzaniu drzwi, czy umiejętność Fiony - spowalnianie czasu, skuteczna przy walce z dużą ilością przeciwników.
- Niezapomniana przygoda dla wielu graczy, nawet trzech kolejnych graczy może dołączyć do ciebie, bez przerywania gry.

PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?