American Chopper Full Throttle (GC) - okladka

American Chopper Full Throttle (GC)

Premiera:
22 listopada 2005
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis American Chopper Full Throttle (GC)
[R]ay @ 01:13 24.10.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Sequel American Choppera, również oparty na serialu regularnie emitowanym na stacjach Discovery.

Tak samo jak i w TV, głównym zadaniem jest tutaj tworzenie chopperów. Jako jeden z szefów Orange Country Choppers, czyli Mikey, Vinnie lub Paulie, przejmujesz narzędzia i zaczynasz budować prawdziwe monstra, aby potem wyjechać na ulicę i zdominować przeciwników w organizowanych na tamtejszych terenach nielegalnych wyścigach.

Duży nacisk położono na reakcje użytych do skonstruowania motocykla części na ich prawdziwe zachowanie na drodze. Bawiąc się przy tytule wyodrębnić można dwa rodzaje inżynierki: mechaniczna (silnik, skrzynia biegów i tak dalej) oraz wizualna (kolor motoru, bak, malowania, ozdoby, elementy chromowane i tym podobne). Zawarte w produkcji maszyny są znane już z telewizji, na przykład Fire Bike, Future Bike czy Liberty Bike. Trzeba więc podjąć dwa zadania. Pierwsze to podjąć się zbudowania plus ewentualnego stuningowania wybranego przez twórców dzieła albo stworzenie od podstaw własnego ogiera. Łącznie do zabawy oddano dwanaście motocykli.

Pobocznych trybów rozgrywki jest o wiele więcej. Są i zwykłe wyścigi, na których nie liczy się nic, a jedynie przekroczenie w całym kawałku jako pierwszy z zawodników na linię mety. Przygotowano także pojedyncze zadania, głównie sprawdzające umiejętności psychiczno-manualne gracza. Jeśli robi się coś na nielegalu, to wkrótce zjawia się policja i tak staje się i tym razem. Bierz udział w efektownych policyjnych wyścigach, a przy okazji nie daj się złapać.

Pędząc grubo ponad 100 km/h po zatłoczonych ulicach miasta warto zarobić sobie dodatkowe punkty. Szczególnie nagradzane są karkołomne manewry, jak przejechanie pod naczepą tira. Równie ważna jest tak zwana "popisówa" - palenie gumy i stawanie motorem dęba.

W stosunku do poprzedniej edycji sagi oprawa graficzna uległa znacznemu ulepszeniu. Poprawiono to, co najważniejsze, czyli modele maszyn oraz dodano więcej detali otoczenia.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?