Def Jam: Fight for NY (GC) - okladka

Def Jam: Fight for NY (GC)

Premiera:
01 października 2004
Premiera PL:
01 października 2004
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Def Jam: Fight for NY (GC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 23h 22min

+ czaswięcej

Przygotuj się na wycieczkę do Nowego Jorku. Dzięki EA GAMES i Def Jam masz niepowtarzalną okazję, by wywalczyć sobie władzę nad hip-hopowym podziemiem. A wszystko za sprawą gry Def Jam: Fight For NY.

Bezwzględny gangster D-Mob ucieka z aresztu i powraca do domu, by dowiedzieć się, że jego panowanie nad siecią nielegalnych klubów walki w Nowym Jorku stoi pod znakiem zapytania. Wszystko za sprawą brutalnego Crowa. Jako członek ekipy D-Moba, masz za zadanie pozbyć się Crowa. Sukces oznacza kontrolę nad hip-hopowym podziemiem. Porażka... hmm, chyba nie chciałbyś zawieść swojego szefa.

Def Jam: Fight For NY oferuje całkowicie przebudowany system walki. Dzięki niemu, gracze mogą stosować różne style walki, a ponadto oddziaływać na środowisko gry i korzystać w trakcie pojedynków z rozmaitych broni, jak np. butelek, narzędzi, desek itp.

Def Jam: Fight For NY to największe gwiazdy i najlepsza muzyka. Podczas rozgrywki w trybie Story gracze napotkają ponad 40 najbardziej rozpoznawanych artystów i osobowości świata muzyki hip-hopowej – m.in. Ludacris, Busta Rhymes, Lil’ Kim i Carmen Electra. Na niepowtarzalną ścieżkę dźwiękową gry składają się zarówno najnowsze, jak i klasyczne hity wytwórni Def Jam.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Def Jam: Fight for NY (GC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?