FIFA Street 2 (GC) - okladka

FIFA Street 2 (GC)

Premiera:
03 marca 2006
Premiera PL:
03 marca 2006
Platformy:
Gatunek:
Sportowe / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (2)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis FIFA Street 2 (GC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 102h 56min

+ czaswięcej

Upokarzaj albo zostaniesz upokorzony. Dzięki FIFA Street 2 z oferty EA SPORTS BIG™ możesz zaprezentować swoje piłkarskie umiejętności w całej okazałości. Tym razem Twój arsenał sztuczek i trików służy do poniżającego manipulowania rywalami za sprawą zagrań, które po prostu niszczą ich reputację.

Umiejętność posługiwania się drążkiem Trick-Stick to kluczowy element wygranej - zmierzysz się bowiem z najlepszymi zawodnikami ulicy. Korzystaj z prawego drążka analogowego i wykonuj szereg trików, dzięki którym wygrasz z klasą i poskromisz przeciwników z piłką lub bez niej.

Wyjdź na ulice wielkich miast i stań do rywalizacji „jeden na jeden” z najlepszymi, zawodowymi piłkarzami z całego świata. Możesz nawet sprawdzić się w pojedynkach ze wschodzącymi talentami ulicznej piłki nożnej. Jeśli w trakcie meczu ewidentnie kogoś poniżysz, staniesz do tzw. pojedynku Beat Battle, w trakcie którego będziesz musiał pokazać na co Cię stać w starciu „jeden na jeden”. Korzystaj z drążka Trick-Stick do atakowania rywala i blokowania zagrywek, podważając w ten sposób jego umiejętności i uniemożliwiając wykonywanie trików.

Przyjdzie też czas na powalenie konkurencji na kolana przy użyciu ostatecznej zagrywki zwanej Gamebreaker Trauma. Specjalny wskaźnik sztuczek wypełnia się za każdym razem, gdy udowadniasz przeciwnikom swoją wyższość. Z chwilą jego całkowitego naładowania, możesz wykonać, rozstrzygającą niejedno spotkanie, kombinację trików.

Poniżaj konkurentów i zdobądź miano najlepszego zawodnika ulicy w FIFA Street 2.

PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?