Rayman 3: Hoodlum Havoc (GC) - okladka

Rayman 3: Hoodlum Havoc (GC)

Premiera:
20 marca 2003
Premiera PL:
20 marca 2003
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Rayman 3: Hoodlum Havoc (GC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 44h 32min

+ czaswięcej

Rayman 3: Hoodlum Havoc to trzecia odsłona słynnej serii, opowiadającej o przygodach sympatycznego Raymana. Za powstaniem i wydaniem projektu stoi firma Ubisoft.

Produkcja, jak na markę przystało, stanowi platformówkę, w której głównym zadaniem gracza jest przemierzanie pełnych niebezpieczeństw lokacji. Czasem na drodze stanie nam jakiś oponent, innym razem spróbuje nas zgnieść prasa, a jeszcze innym dostaniemy się w sam środek potężnej wiąski elektryczności. Zasadniczym celem jest unikanie wszystkich pułapek oraz, jeśli to możliwe, eliminowanie przeciwników.

Do ostatniego z wymienionych elementów produkcji posługujemy się przede wszystkim rękami i nogami protagonisty. Ze względu na to, że nie są one przytwierdzone do jego ciała, jesteśmy w stanie uderzać dalej, niż byłoby to normalnie osiągalne. W rezultacie, siejemy spustoszenie w szeregach wroga, eliminując każdego, kto stanie nam na drodze - nawet potężnych bosów, na których natrafiamy na końcu niektórych etapów. Ci będą wyjątkowo groźni ze względu na to, że do ich unicestwienia potrzebne jest znalezienie słabego punktu. Gdy takowy odkryjemy każda bestia legnie u naszych stóp.

Rayman 3: Hoodlum Havoc posiada pełną polską wersję językową, opracowaną z udziałem wielu znanych aktorów. Grafikę generuje zaś w pełni trójwymiarowy silnik graficzny, a głównego bohatera obserwujemy nie z boku, jak to w platformówkach jest najczęściej, a z perspektywy trzeciej osoby. Oprawa jest pełna barw, światełek i rozbłysków. Charakteryzuje ją humorystyczna realizacja.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Rayman 3: Hoodlum Havoc (GC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?