The Legend of Zelda: Ocarina of Time (3DS) - okladka

The Legend of Zelda: Ocarina of Time (3DS)

Premiera:
17 czerwca 2011
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (6)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (3)

Opis The Legend of Zelda: Ocarina of Time (3DS)
keragon @ 02:00 14.06.2009
"keragon"

Śr. długość gry: 31h 0min

+ czaswięcej

Remake gry o tym samym tytule znanej z konsoli Nintendo 64. Tym razem trafia ona na konsolę 3DS i w pełni wykorzystuje możliwości tej maszynki.

Serii The legend of Zelda nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie gier Nintendo. Bohaterem The Legend of Zelda: Ocarina of Time jest młody chłopak Link, żyjący w środku lasu Kokiri. Jego celem jest znalezienie trzech Kamieni Dusz, aby uratować legendarne źródło mocy i mądrości - Drzewo Deku. Wróg Linka - Ganondorf - oczywiście nie dopuści swojego przeciwnika tak łatwo do artefaktów.

Warto podkreślić, że gra jest swego rodzaju sandboxem, gdyż po świecie Hyrule możemy poruszać się w pełni swobodnie. Zwiedzić przyjdzie nam dość rozległy teren, jak chociażby miasto, osadę obok wulkanu, gospodarstwa chłopstwa, jak także wszelkiej maści pieczary, podziemia i groty, w których na naszego bohatera czekać będzie wiele zagrożeń.

Rozgrywka nie zmieniła swych głównych założeń - została jednak trochę urozmaicona przez twórców. Usprawniono i nadano rześkości łamigłówkom zręcznościowym. Po każdym etapie czeka na gracza boss, na którego pokonanie z reguły jest specyficzny sposób. Aby odblokować kolejne krainy trzeba zebrać odpowiednią ilość specjalnych przedmiotów pozostawianych przez bossów.

Oprawę graficzną poddano stosownym szlifom, przez co prezentuje się jeszcze ładniej. Dzięki wykorzystaniu technologii 3D, wstąpienie w świat The Legend of Zelda: Ocarina of Time jest znacznie przyjemniejsze dla oka.


Wkład w encyklopedię mieli:   bat2008kam,
PEGI: Od 3 lat
Screeny z The Legend of Zelda: Ocarina of Time (3DS)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbat2008kam   @   15:00, 20.06.2011
Gra nie zawiodła. Remake jednej z najlepiej ocenianych gier w historii podtrzymuje tradycje poprzednika - póki co średnia z ocen to oszałamiające 93%. Warto mieć 3DS'a... Pomimo tego, że Nintendo na nic więcej poza remakami i wydawaniem Zeld/Metroidów/Marianów nie stać.