Harvest Moon 3D: The Lost Valley (3DS) - okladka

Harvest Moon 3D: The Lost Valley (3DS)

Premiera:
04 listopada 2014
Premiera PL:
19 czerwca 2015
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Harvest Moon 3D: The Lost Valley (3DS)
zvarownik @ 08:45 14.07.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Harvest Moon 3D: The Lost Valley to kolejna odsłona popularnej serii gier RPG, w których wcielamy się w rolę farmera. Za produkcję odpowiada firma Natsume, znana m.in. z Rune Factory.

Gracz wciela się w postać, którą podczas wędrówki złapała straszna burza śnieżna. Bohaterowi udało się jednak znaleźć schronienie, a po przebudzeniu uratował nawet zakopanego pod śniegiem Harvest Sprite'a. Okazało się, że to dopiero początek problemów, gdyż mieszkańcy pobliskiej wioski również potrzebują naszej pomocy, by przywrócić wszystkie cztery pory roku, albowiem obecnie panuje w niej tylko zima.

Tytuł opiera się na podobnych zasadach, co wcześniejsze odsłony. W związku z tym do naszych zadań należy hodowanie zwierząt, uprawa warzyw, łowienie ryb, spotykanie się z mieszkańcami i wykonywanie dla nich rozmaitych zadań, itd. Twórcy zatroszczyli się jednak o poważne zmiany.

Do najważniejszych zalicza się możliwość kształtowania otaczającego nas świata, dzięki czemu możemy zmienić kierunek biegu rzeki, tworzyć wzgórza i doliny, kłaść mosty, itd. Dodatkowo pozbyto się konieczności zmieniania narzędzi, gdyż te są samoczynnie dobierane do określonej pracy.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?