Pokemon Omega Ruby (3DS) - okladka

Pokemon Omega Ruby (3DS)

Premiera:
21 listopada 2014
Premiera PL:
28 listopada 2014
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (2)

Opis Pokemon Omega Ruby (3DS)
Redakcja MiastoGier.pl @ 20:05 06.06.2014

Śr. długość gry: 15h 0min

+ czaswięcej

Pokemon Omega Ruby to odnowiona wersja gry wydanej pierwotnie na konsolę Game Boy Advance w 2003 roku. Tytuł doczekał się znacznie ulepszonej oprawy graficznej, nowego świata i nowej przygody.

Gracze ponownie wcielają się w ambitnego trenera lub trenerkę (możliwość wyboru płci jest nowością w serii), których celem jest złapanie wszystkich Pokemonów. trafiamy do zupełnie nowej krainy - Hoenn, zamieszkałą przez 386 rodzajów Pokemon. Złapanie ich wszystkich to nasze główne zadanie, nie brakuje jednak ligi pokemon, do której przez cały czas zmierzamy.

Rozgrywka została lekko podrasowana względem poprzedniczek, pokemony łapiemy w dalszym ciągu w pokeballe, po wcześniejszym pokonaniu stworka. Nowością są na walki 2 vs 2, w których cztery pokemony biją się ze sobą jednocześnie. Przy sobie możemy mieć, podobnie jak w innych wersjach, sześć pokemonów, reszta jest wysyłana do komputera z którego zawsze możemy je wyciągnąć. Aby dostać się do ligi musimy wcześniej pokonać ośmiu liderów miast.

Kolejną nowością w grze jest battle arena, w której stale organizowane są turnieje walk. Dzięki tej opcji możemy szybko podszkolić naszych pupili. Jak i pierwowzory, gra wypełniona jest skrytkami oraz pobocznymi zadaniami od NPC.

Screeny z Pokemon Omega Ruby (3DS)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?