Donkey Kong Country Returns 3D (3DS) - okladka

Donkey Kong Country Returns 3D (3DS)

Premiera:
24 maja 2013
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Zręcznościowa
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Donkey Kong Country Returns 3D (3DS)
szewczu @ 18:47 12.05.2013
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Nałogowy gracz, grafik komputerowy.

Śr. długość gry: 52h 31min

+ czaswięcej

Donkey Kong Country Returns to platformówka, w której poza Kongiem znajduje się także mały Diddy Kong. Produkcja opiera się na znanych i lubianych elementach poprzednich odsłon, a za jej powstanie odpowiedzialne jest studio Retro Studios.

Donkey i Diddy widać dalej uwielbiają bieganie, skakanie, zbieranie bananów i strzelanie do baryłek. Czynią to z radością i w wielu środowiskach, w tym dżungli, na plaży, oraz rejonie górniczym, gdzie nasza para może poszaleć na wózkach.

Gra pełna jest szaleńczej, szybkiej i dynamicznej akcji, w której nie ma nawet chwili na oddech. Cały czas należy kontrolować sytuację i wykorzystywać umiejętności naszych bohaterów. Wszak każdy z nich jest dobry w czymś innym, a jednie razem przetrwają w pełnym niebezpieczeństw świecie.

Donkey Kong Country Returns oryginalnie ukazało się na konsoli Nintendo Wii. Tytuł charakteryzuje urokliwa grafika 3D, zrealizowana w widoku "z boku".

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Donkey Kong Country Returns 3D (3DS)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?