Epic Mickey: Power of Illusion (3DS) - okladka

Epic Mickey: Power of Illusion (3DS)

Premiera:
2012
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Logiczna
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Epic Mickey: Power of Illusion (3DS)
DevMat @ 18:29 07.06.2012

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Epic Mickey: Power of Illusion to dwuwymiarowa platformówka, będąca sequelem wydanej w 1990 roku na konsolę SEGA Castle of Illusion Starring Mickey Mouse. Za produkcję odpowiedzialne jest studio DreamRift, które wcześniej wydało kilka udanych tytułów na Nintendo DS.

Akcja gry rozgrywa się w Wasteland. To tutaj trafiają zapomniani bohaterowie z wytwórni Disneya. Jednak pewnego dnia, za sprawą czarownicy Mizrabeli w krainie pojawia się Zamek Iluzji, za pomocą którego wiedźma pragnie uciec, wysysając przy okazji moc z innych herosów. Aby zapobiec tym nikczemnym planom Miki wyrusza przeciwstawić się wrogowi.

Mechanika rozgrywki przypomina tą, znaną z dwuwymiarowych platformówek sprzed dwóch dekad. Aby jednak urozmaicić nieco produkcję, znajdujemy tu dwa zupełnie nowe narzędzia - pędzel i rozpuszczalnik. Za pomocą tego pierwszego odmalowujemy przeróżne przedmioty, odnalezione wcześniej w świecie gry. Gdy już to zrobimy, przeciągamy je na odpowiedni ekranik konsoli i wykorzystujemy w prawdziwej rozgrywce. Nie można tego jednak robić na "odczep się", bowiem niedbale odwzorowana rzecz, może nie tylko nie spełnić zadania, ale także jeszcze bardziej utrudnić dalszą przeprawę. Natomiast przy pomocy rozpuszczalnika, wymazujemy niektóre elementy otoczenia, co umożliwia dostanie się do kolejnego etapu.

Cała grafika - zarówno tekstury jak i bohaterowie - została ręcznie narysowana. Sprawia to wrażenie, jakbyśmy grali w prawdziwą dwuwymiarową produkcję z lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia.

Screeny z Epic Mickey: Power of Illusion (3DS)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?