WWE All Stars (3DS) - okladka

WWE All Stars (3DS)

Premiera:
22 listopada 2011
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Sportowe / Bijatyka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis WWE All Stars (3DS)
DevMat @ 19:40 15.10.2011
"DevMat"

Śr. długość gry: 11h 2min

+ czaswięcej

WWE All Stars to kolejna część multiplatformowej serii gier traktujących o wrestlingu.

Mowa tutaj o najpopularniejszej - szczególnie w Stanach Zjednoczonych - dyscyplinie sportowej, w której gracz wciela się w jednego z gwiazdorów tego widowiska.

Na samym ringu masz do czynienia z widowiskową akcją na najwyższym poziomie. Jest tu wszystko, od długich kombosów prostych uderzeń, poprzez wszelakie rzuty i przerzuty, na firmowych finisherach unikalnych dla każdej gwiazdy kończąc. Starcia gigantów komentowane są przez prawdziwych komentatorów, Jima Rossa oraz Jerry'ego Lawlerera.

Dostępnych jest większość sław tych kaskaderskich wyczynów: Rey Mysterio, The Rock, John Cena i wielu innych wrestlerów z federacji WWE. Zamiast co roku aktualizować czy polepszać wizerunek bohaterów, tworzone są karykatury postaci. Całość prezentuje się więc jako walki przerośniętych, napakowanych sterydziarzy o znacznie przekroczonych normach gabarytów z brakiem rozsądku w tej kwestii. Co w sumie zbytnio od rzeczywistości i tak nie odbiega.

Oprócz zabawy ze sztuczną inteligencją, WWE All Stars oferuje tryb wieloosobowy, w którym uczestniczyć może jednocześnie do czterech osób. Wszystkie wydarzenia rozgrywają się na wspólnym ekranie telewizora lub monitora.

Oprawa graficzna w tym produkcje jest charakterystyczna i znacznie odróżnia się pod tym względem od konkurencji. Specjalne ciosy są dodatkowo podbudowywane zwolnionym tempem przy różnych ujęciach kamery.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?