Pokemon White Version  (DS) - okladka

Pokemon White Version (DS)

Premiera:
18 września 2010
Premiera PL:
04 marca 2011
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (2)

Opis Pokemon White Version (DS)
Ager @ 22:00 14.04.2011
Piotr "Ager"

Śr. długość gry: 16h 0min

+ czaswięcej

Pokemon White Version to kolejna odsłona jednej z najlepiej sprzedających się marek na NDS. Gracz ponownie stara się zostać mistrzem Pokemon i złapać wszystkie stworki. Początek jest niezmienny od lat - wybieramy płeć bohatera oraz swojego pierwszego "pupila" z trzech typów (wodny, ognisty i trawiasty).

System walki także pozostał nietknięty. Nadal musimy odpowiednio dobierać Pokemony do walki, które za wygrane batalie dostają punkty doświadczenia przekładające się na wyższy level. Dzięki niemu nasi protagoniści nauczą się nowych ataków, a nawet wyewoluują.

Tytuł po raz pierwszy w historii serii doczekał się zmian pór roku w świecie gry, przez co niektóre "Poki" mogą występować rzadziej lub częściej. Niewykluczone są również metamorfozy ich kolorów, a nawet formy. Z bardziej technicznych aspektów warta odnotowania jest jeszcze możliwość obracania kamery o 360 stopni oraz trójwymiarowa grafika.

Równolegle została wydana inna edycja - Pokemon Black Version. Obie gry to w zasadzie jedna produkcja, tyle że każda z nich posiada kosmetyczne różnice. Uważne oko doszuka się nieco odmiennych rodzajów Pokemonów - jak np. legendarny Reshiram (Black Version) i Zekrom (White Version), oraz oddzielnych terenów do odkrywania.

Za produkcję odpowiada Game Freak.

PEGI: Od 3 latZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Pokemon White Version (DS)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?