Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow (GBA) - okladka

Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow (GBA)

Premiera:
25 marca 2004
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow (GBA)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 19h 4min

+ czaswięcej

Splinter Cell: Pandora Tomorrow to kolejny projekt reprezentujący słynną serię, w której wcielamy się w postać tajnego agenta, Sama Fishera. Produkcja powstała w studio Ubisoft i przez Ubisoft została także wydana.

Scenariusz gry, podobnie jak wcześniej, stworzony został przy współpracy ze słynnym pisarzem, Tomem Clancym. Autor stworzył opowieść, która prowadzi głównego bohatera w wiele niebezpiecznych miejsc Indonezji roku 2006. Podczas poszczególnych misji staramy się infiltrować bazy wroga, włamywać się do komputerów oraz eliminować przeciwników w możliwie jak najskuteczniejszy sposób. Jest to o tyle trudne, że wrogowie potrafią rozpoznać zmiany w swoim składzie osobowym i natychmiast wyruszają na poszukiwanie zaginionych kumpli.

Splinter Cell: Pandora Tomorrow to skradanka, a w związku z tym, najskuteczniejszym sposobem zdejmowania przeciwników jest skradanie się i wykorzystywanie posiadanych przez Sama Fishera gadżetów. Może on zerkać pod drzwiami, umieszczać na ścianach przenośne kamery, a nawet usypiać przeciwników zamontowanym w nich gazem. Wszystko po to, aby niepostrzeżenie wkraść się do bazy i tak samo z niej się wydostać.

Gra działa na zmodyfikowanym silniku graficznym Unreal Engine, w którym zaimplementowane zostało niesamowite, dynamiczne oświetlenie oraz zaawansowana fizyka, sprawiająca, że niektóre elementy otoczenia da się zniszczyć, a Sam Fisher, przechodząc np. przez jakąś tkaninę, odsuwa ją swoim ciałem. Choć wydaje się to zwykłym bajerem, w momencie debiutu gry robiło wrażenie. Tytuł został oczywiście wyposażony w świetną oprawę dźwiękową, w tym w profesjonalny dubbing.

Produkcja posiada rozbudowany wątek fabularny, ale dysponuje też modułem rozgrywek wieloosobowych, w którym kilka osób szarpie ze sobą w trybie potyczek.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea,
PEGI: Od 7 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?