Shrek Forever After (DS) - okladka

Shrek Forever After (DS)

Premiera:
18 maja 2010
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Logiczna
Język:
Producent:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Shrek Forever After (DS)
The_Boss @ 11:59 12.06.2010
Maciej "The_Boss" Warsiewicz

Śr. długość gry: 14h 30min

+ czaswięcej

Gra bazująca na czwartej części filmu Shrek, o tym samym tytule. Jest to jednocześnie kolejna część multiplatformowej serii gier o zielonym ogrze.

Wątek fabularny w stosunku do poprzednich edycji zalicza nagły zwrot akcji. Główny bohater zachciał przypomnieć sobie dawne czasy, kiedy to był królem bagien, wszyscy się go bali oraz uważali za złego potwora. Żeby coś podobnego mogło w obecnej sytuacji w ogóle zaistnieć, duża postać zawarła pakt z Rumpelstiltskinem. Ich stosunki kończą się tragicznie, a rzeczywistość jest zupełni inna, niż dotychczas. Centralna persona i Fiona nie są już parą, dlatego Shrek ma za zadanie przywrócić obecny porządek.

Oprócz wykonywania przeróżnych akcji w grze zawarto także proste łamigłówki, do których rozwiązania należy użyć jednego z czterech bohaterów: Shrek'a, Fionę, Kota w Butach albo Osła. Gracz ma możliwość przełączać się między nimi w czasie rzeczywistym.

Do Shrek Forever After zaimplementowano również tryb wieloosobowy. Multiplayer to kooperacja w czasie przechodzenia wątku fabularnego, a polega na tym, że każdy przejmuje kontrolę nad wybranym stworzeniem i wspólnymi siłami bohaterowie znani z filmu muszą osiągnąć wyznaczony cel.

Oprawa graficzna jest odwzorowaniem obrazu przedstawionego w kinie, czyli bajkową animacją komputerową pełną gębą. Zostały także dodane licencjonowane głosy aktorów, którzy oryginalnie na srebrnym ekranie wcielali się w przedstawione tu persony - między innymi Eddy Murphy w roli osiołka.

PEGI: Od 7 lat
Screeny z Shrek Forever After (DS)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?