Burnout Legends (DS) - okladka

Burnout Legends (DS)

Premiera:
29 listopada 2005
Premiera PL:
09 grudnia 2005
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Burnout Legends (DS)
Redakcja MiastoGier.pl @ 15:25 19.09.2009

Śr. długość gry: 11h 15min

+ czaswięcej

Zapnij pasy. To będzie naprawdę ostra jazda.

Burnout Legends to esencja najlepszych cech niesamowitej serii wyścigowych gier akcji. Obecna w tej grze samochodowa anarchia będzie połączeniem niewyobrażalnych prędkości i totalnej destrukcji z rozbudowanymi cechami, dostępnymi wyłącznie w wersji na konsolę PSP.

Niebezpiecznie szybka, mobilna rozgrywka w produkcji odbywać się będzie m.in. na trasach znanych z gier Burnout, Burnout 2: Point of Impact oraz Burnout 3: Takedown - przystosowanych specjalnie z myślą o agresywnej jeździe.

Pozycja to zupełnie nowy wymiar drogowego szaleństwa. W grze dostępnych jest wiele nowych samochodów oraz bonusów do odblokowania. Dziewięć klasycznych trybów rozgrywki przeprojektowano dla potrzeb przenośnej konsoli – obecne będą m.in. Crash, Burning Lap oraz Pursuit i Eliminator.

Gracze mogą się również spodziewać wielu godzin emocjonującej zabawy wieloosobowej poprzez WiFi. Burnout Legends to szeroki wachlarz opcji dla wielu graczy, możliwość rozgrywania mistrzostw, a także system GameShare, dzięki któremu będzie można grać ze znajomymi przy użyciu jednego egzemplarza gry na nośniku UMD.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Burnout Legends (DS)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?