Professor Layton and the Curious Village (DS) - okladka

Professor Layton and the Curious Village (DS)

Premiera:
10 lutego 2008
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Logiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Professor Layton and the Curious Village (DS)
Tafit @ 11:25 08.07.2009
Dawid "Tafit" Warmuz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Professor Layton and the Curious Village to gra przygodowo-logiczna, przeznaczona na konsolę NDS. Wcielamy się w postać archeologa - profesora Laytona, który otrzymał zadanie odnalezienia skarbu zmarłego Alana Linforda, zlecone mu przez niejaką Madame Salome. Nasz bohater wraz ze swym asystentem, młodzieńcem o imieniu Luke, rusza w podróż do posiadłości należącej do rodu Linford.

Gra składa się z mnóstwa zagadek różnego typu - możemy natrafić na zadania logiczne lub też wymagające wykonania działań matematycznych. Poruszamy się nie tylko po wspomnianej posiadłości - teatrem przygód będzie również niedaleko położone miasteczko. Zagadki towarzyszą nam przez cały czas - uaktywniają się zazwyczaj podczas rozpoczęcia rozmowy z napotkaną osobą lub po wkroczeniu do nowej lokacji.

Każde z pytań postawionych nam przez program jest różnie punktowane - w zależności od trudności liczba przyznanych nam punktów waha się pomiędzy 10 a 99. Do każdej z zagadek podchodzić możemy dowolną ilość razy, a twórcy dodatkowo ułatwili nam zadanie, dodając system podpowiedzi. Na chwilę obecną, program zawiera około 130 wyzwań.

PEGI: Od 7 latZawiera sceny wywołujące strach
Najnowsze wiadomości na temat Professor Layton and the Curious Village (DS)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?