IL-2 Sturmovik: Birds of Prey (DS) - okladka

IL-2 Sturmovik: Birds of Prey (DS)

Premiera:
04 września 2009
Premiera PL:
11 września 2009
Platformy:
Gatunek:
Symulacja / Akcja
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis IL-2 Sturmovik: Birds of Prey (DS)
[R]ay @ 00:23 14.06.2009

Śr. długość gry: 18h 0min

+ czaswięcej

IL-2 Sturmovik: Birds of Prey to pierwsza część serii popularnych symulacji samolotów, która z komputerów osobistych zmierza na konsole nowej generacji. Nowe możliwości pozwoliły przede wszystkim znacznie poprawić oprawę graficzną, która została przygotowana na nowym silniku. Mapy są rozległe i bogate w detale, a wygląd samych maszyn zmienia się na wskutek ostrzału czy awarii silnika.

IL-2 Sturmovik: Birds of Prey rozgrywa się w czasie II wojny światowej. Gracz bierze udział w pięćdziesięciu misjach, wśród których nie mogło zabraknąć najsłynniejszych bitew powietrznych tamtego okresu. Zadania rozgrywają się na podniebnej przestrzeni Wielkiej Brytanii, Sycylii, Stalingradu czy finalnie - Berlina.

Polatać można realnymi maszynami, które w czasie wielkiej wojny dominowały nad ziemią, oraz prototypami, które nigdy nie weszły do użytku. Developer pomyślał również o początkujących i mniej wymagających graczach. Mianowicie, wprowadził wybór pomiędzy zręcznościowym, a symulacyjnym sposobem kontrolowania maszyny.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 7 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?