Epoka Lodowcowa 3: Era Dinozaurów (DS) - okladka

Epoka Lodowcowa 3: Era Dinozaurów (DS)

Premiera:
30 czerwca 2009
Premiera PL:
lipiec 2009
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Epoka Lodowcowa 3: Era Dinozaurów (DS)
Licomp Empik Multimedia @ 18:52 16.05.2009

Śr. długość gry: 2h 0min

+ czaswięcej

W grze Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów fani sympatycznych zwierzaków – Scrata, Sida, Manny'ego i Diego – mogą znów się z nimi spotkać i razem z nimi zażyć przygód bazujących na fabule trzeciej części filmu.

Gdy dziwaczne stado przemierza tundrę, napotyka inny świat – bujny, tętniący życiem świat dinozaurów. Porośnięty dżunglą, pełen tajemniczych roślin i groźnych zwierząt, zaskakujący nowymi przygodami oraz znajomościami.

Gracze mogą przejąć kontrolę nad ponad sześcioma postaciami – tak ulubionymi bohaterami filmu, jak również nowo poznanymi – nauczyć się władać ich unikalnymi umiejętnościami i z ich pomocą przemierzyć 15 pełnych akcji poziomów gry.

W dodatku do rozbudowanego trybu dla pojedynczego gracza, po raz pierwszy w grze z serii Epoka lodowcowa gracze mogą zmierzyć swe siły z przyjaciółmi w ramach ośmiu opartych o współzawodnictwo mini-gierek zespołowych.

Główne cechy gry Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów:

– Odwiedź ponownie prehistoryczne miejsca z filmu, spotkaj ulubione postaci i zaznaj ich poczucia humoru raz jeszcze. Przeżyj te przygody, których doświadczyli w filmie, oraz nowe, przygotowane specjalnie do gry.

– Po raz pierwszy w serii zagraj jedną z ponad sześciu dostępnych w grze postaci. Gra pozwala nauczyć się władać unikalnymi zdolnościami (w tym umiejętnościami walki) każdej z nich i z ich pomocą sprostać różnorodnym wyzwaniom – od zręcznościowych począwszy, na rozwiązywaniu łamigłówek skończywszy.

– Zmierz swoje siły nawet z trójką innych graczy w ramach nowych mini-gierek zespołowych.

– Poznaj różnorodność rozgrywki na 15 poziomach gry, z których każdy oferuje inne, ekscytujące wyzwania i pełne niebezpieczeństw otoczenia.

PEGI: Od 7 lat
Screeny z Epoka Lodowcowa 3: Era Dinozaurów (DS)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?