G-Force (DS) - okladka

G-Force (DS)

Premiera:
21 lipca 2009
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis G-Force (DS)
Tafit @ 22:40 21.04.2009
Dawid "Tafit" Warmuz

Śr. długość gry: 9h 2min

+ czaswięcej

G-Force to zręcznościówka oparta na Disney’owskim filmie o tym samym tytule. Fabuła opowiada historię świnek morskich, które muszą powstrzymać zwariowanego milionera przed zdobyciem kontroli nad światem za pomocą sprzętu AGD. W grze wcielimy się w skórę jednej z nich – Darwina, i z pomocą masy gadżetów jakich nie powstydziłby się Agent 007, ruszamy ratować świat.

Nasz mały bohater do dyspozycji ma między innymi termowizję, plecak odrzutowy, ok. osiem różnych rodzajów broni palnej, a także urządzenie, za pomocą którego możemy hackować przeciwników. W grze pojawi się więcej oponentów, niż poznamy w filmie (np. wiatraki od procesorów czy budziki). Ponadto pojawi się jeszcze jedna postać, którą będziemy mogli sterować na określonych poziomach – mucha Mooch. Musi zawsze przebywać blisko naszego głównego bohatera, jednak potrafi on latać i spowalniać czas. Cała gra nie przysporzy z pewnością wielu problemów w jej przejściu, toteż przeznaczona jest głównie dla najmłodszych graczy.

PEGI: Od 7 lat
Screeny z G-Force (DS)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?