Pokemon FireRed/Pokemon LeafGreen (GBA) - okladka

Pokemon FireRed/Pokemon LeafGreen (GBA)

Premiera:
29 stycznia 2004
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Pokemon FireRed/Pokemon LeafGreen (GBA)
HardcoreGamer @ 23:42 18.01.2018
"HardcoreGamer"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Pokemon FireRed/Pokemon LeafGreen to odświeżone wersje dwóch pierwszych gier z serii Pokemon - Pokemon Fire i Pokemon Green.

Wcielamy się tu w postać młodego trenera Pokemonów, który marzy o zostaniu najlepszym trenerem Pokemonów w regionie Kanto. Wędrując po krainie Kanto łapie nowe pokemony oraz stacza walki z innymi trenerami. W czasie podróży zdobywa odznaki od pokonanych liderów sal, dzięki którym uzyskuje wstęp na mistrzostwa walk Pokemon.

W porównaniu z pierwowzorami, region został rozbudowany o siedem wysp, nazwanych Wyspami Sevii. System rozgrywki i walki nie uległy zmianie. Istnieje możliwość połączenia się z innymi konsolami i wymieniania z graczami, którzy posiadają Pokemony z gier Ruby/Sapphire/Colloseum, a także toczenia walk z maksymalnie trzema osobami. Pokemon FireRed oraz Pokemon LeafGreen różnią się tylko Pokemonami ekskluzywnymi, czyli takimi, które można zdobyć wyłącznie w danej wersji gry.

PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?